Veckoauktion den 29 oktober 2001

  • Sortera efter

  • 1007
    AKVARELL Gustave Camus, "Bretagnes kust", 35x46
    UTGICK

    29 oktober kl 17:30
  • 1004
    OLJA Engelsk kust, okänd konstnär, 24x39
    UTGICK

    29 oktober kl 17:30
  • 1031
    OLJA Religiöst motiv, 1700-tal, 52x70
    UTGICK

    29 oktober kl 17:30
  • 5012 Vas
    Sterling silver, Tiffany & Co, H26
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 29 oktober 2001